Miłość w pięknym wydaniu

Nie można przestać wierzyć w miłość. Może to prawda – czasem to uczucie pokazuje nam swoje najbardziej podłe oblicze. Tylko, że z czasem karta losu się odwróci. Zamiast wielkiego bólu i chaosu będzie radość, dzięki której będzie można poczuć, co to naprawdę znaczy prawdziwa miłość. Może nie każda osoba w to wierzy, ale nadejdzie kiedyś taki moment, że w końcu zmieni swoje przekonanie i zrozumie, iż miłość jest nieobliczalna i zawsze szykuje dla człowieka ciekawe niespodzianki. Często przekonują się o tym bohaterowie książek. Czy tak samo będzie w książce pt.”Dwa dni w Paryżu” Jojo Moyes?

Bestsellery o miłości

W przypadku Jojo Moyes można być pewnym jednego – zawsze będzie miało się do czynienia z niesamowitą książką, gdzie może wszystko się wydarzyć. Od razu można natknąć się na miłość swojego życia, a czasem będzie trzeba wykazać się wielką cierpliwością, aby ona w końcu zechciała do nas zapukać. Brytyjska autorka należy do grona najpopularniejszych, jeżeli chodzi o współczesny rynek literacki. Na jej koncie znaleźć można takie książki, jak “W samym sercu morza”, “Światło w środku nocy”, “Kolory pawich piór”, “Srebrna zatoka”, “We wspólnym rytmie”, “Dziewczyna, którą kochałeś” i wiele więcej. Kobiety kochają moment, kiedy autorka zapowiada ukazanie się nowej książki. Tym razem nastąpi to 28.10.2020, jeżeli chodzi o rynek Polski. “Dwa dni w Paryżu” to wspaniałe emocje, cudowni bohaterowie oraz możliwość poznania naprawdę niezwykłego miasta z jego wszystkimi atrakcjami.

Miłość w Paryżu

Paryż to miasto zakochanych, gdzie może się wszystko wydarzyć. Przekonują się o tym liczni bohaterowie występujący na kartach tej książki. Moyes w tej wyjątkowo pięknej książce pozwala sobie na coś niespotykanego – zamieszcza tutaj kilka ciekawych opowiadań, które są naprawdę emocjonujące i pełne nadziei na wielkie szczęście. Oprócz tego, że będzie można przeczytać o miłości, to również będzie można przejść się pięknymi ulicami tego miasta, które nigdy nie śpi. Gdzie nad Sekwaną można spędzić romantyczne chwile, a pod Wieżą Eiffla można również się oświadczyć. No i dźwięki muzyki, jakie rozbrzmiewają dzięki ulicznym grajkom i piękne światła, które sprawiają, że klimat Paryża jest jeszcze bardziej wyjątkowy. Kto jeszcze nie miał okazji być w tym mieście miłości, to po przeczytaniu tej książki na pewno będzie chciał jak najszybciej zaplanować podróż dla siebie. Paryż jest miastem dającym nadzieję wszystkim – nawet najbardziej zatwardziałym przeciwnikom miłości.

Rodzina zdjęcie utworzone przez freepik - pl.freepik.com