Miłosne opowiadania

Kobiety w szczególności cenią sobie to, że mogą przeczytać dobrej jakości miłosne historie, które zawsze dają ogrom nadziei. Dzięki temu można być pewnym, że każdy z nas w końcu znajdzie w swoim życiu miłość. Może nie każda dziewczyna będzie miała szansę znaleźć taką miłość już na samym wstępie dorosłego. Nie raz będzie trzeba się nacierpieć, ale opłaci się, bowiem w końcu los ześle nam człowieka, który pokocha za wszystko. Wiele takich historii można znaleźć w książkach, gdzie zawsze jest happy end. Jedną z takich książek jest “Dwa dni w Paryżu” Jojo Moyes (https://www.taniaksiazka.pl/dwa-dni-w-paryzu-jojo-moyes-p-1424402.html).

Specjalistka od uczuć

Jeżeli ktoś już ma pisać książki o miłości, to właśnie ona – Jojo Moyes. Brytyjska autorka wielu fascynujących książek, gdzie można spotkać niesamowitych bohaterów. Czytelniczki doceniają to, że Moyes porusza ważne, życiowe tematy i opisuje je w tak piękny sposób. Może nie każdy jest tego świadom, ale wielu bohaterów, jakich można spotkać na kartach książki to osoby takie same jak my – realnie istniejący ludzie. Dlatego wszystkie książki są tak fajne i czyta się je z wielką przyjemnością, o czym doskonale wiedzą wszystkie kobiety. Teraz czas na kolejną nowość, która będzie miała premierę 28.10.2020. Oto “Dwa dni w Paryżu” – niesamowita opowieść o miłości, którą można również potraktować jako zachętę do odwiedzin tego niezwykłego miasta.

Jak napisać o miłości?

Z czego znany jest Paryż? Z tego, że przyciąga miłość do siebie i chętnie dzieli się nią z innymi osobami. To właśnie widać w propozycji od Jojo Moyes. Cała książka to zbiór kilku opowiadań, co jak na tą autorkę jest nowością. Zawsze czytelnik otrzymywał jedną historię, która opisana była od A do Z. Tym razem mamy do czynienia z kilkoma innymi propozycjami, które na pewno okażą się interesujące dla czytelników. Wśród tych kilku opowiadań zdecydowanie wyróżnia się historia Nell. Niejako przez to, że jest to najdłuższa historia w całym tym zbiorze. Kim jest Nell? Dziewczyna, która do tej pory wszystko miała poukładane w swoim życiu. Każdy krok był przemyślany i to czasem ze dwa, trzy razy. Dlaczego więc nagle postanowiła udać się na weekend do Paryża? W pół godziny załatwiła bilety i była gotowa do wyjazdu! Szkoda tylko, że jej partner nie poddał się temu szaleństwu. To co miało okazać się romantycznym wypadem, okazało się podróżą w pojedynkę. Nell uznała, że to i tak jej niczego nie zepsuje. Ma zamiar poznać wszystkie uroki tego miasta i się nie poddawać. Jak wpłynie “Dwa dni w Paryżu” na całe życie Nell?

Kawa zdjęcie gpointstudio - pl.freepik.com